Články

Dětský den jsme v Přerově oslavili ve velkém

V sobotu 28.5.2016 jsme na autobusovém nádraží v Přerově uspořádali dětský den plný soutěží a hlavně s prohlídkou a projížďkami historickými i novými autobusy. Malí i velcí se setkali se Škodou 706 RTO, Karosou ŠL 11, kloubovým Ikarusem 280, nejnovějším Solarisem Urbino 18 nové generace a elektrobusem Sor EBN 10,5.

Okružní jízdy městem, které vedly přes Předmostí nebo kolem nemocnice, se těšily velkému zájmu cestujících všech věkových kategorií.

Elektrobusem jsme návštěvníky svezli z nádraží do areálu ČSAD, kde jsme společně projeli celý areál – viděli jsme správní budovu, servis, tankovací stanici a parkoviště autobusů. Největším zážitkem byl průjezd myčkou.

Na autobusovém nádraží se shazovaly plechovky, malovaly se autobusy, skládalo se obří puzzle, fotilo se v autobuse a házelo míčem na koš, který jsme vyrobili z označníku. O dobrou zábavu se taktéž postaralo loutkové divadlo Sokola Přerov Přerovský Kašpárek.

Slovem i hudbou celou akci bravurně provázela Martina Kvítko Procházková z rádia Haná. Malí i velcí obdivovali nádherné modely autobusů nadšenců z naší společnosti, které byly vystaveny ve vitríně.

Pro mlsouny i hladovce byly nachystány sladké i slané dobroty v pekařství Topek, kde jsme se mohli setkat s čarodějnicí i klaunem, a žízeň se zaháněla mladinádou (nealkoholickou pivní limonádou) z Minipivovaru Parník čepovanou přímo v našem autobuse.

Počet návštěvníků nás velmi mile překvapil a proto jsme některé spoje okružních linek posilovali o další vůz. V 16:50 jsme vyjeli na spanilou jízdu vším, co mělo kola a odměnou nám byly úsměvy a mávání od kolemjdoucích a ostatních řidičů.

 

Děkujeme Vám za přízeň a budeme se s vámi těšit při příští akci na viděnou.  Vaše ARRIVA MORAVA.

 

Předprodejní středisko

Tovární 3248, autobusové nádraží Přerov

 

 tel. 581209999, 581290511

provozní doba telefonního čísla je totožná
s provozní dobou předprodejního střediska
na autobusovém nádraží

U nás vyřídíte
- prodej časových jízdenek pro zónu 51, vyhledání spojení, vyřízení průkazů na slevu

Provozní doba:
pondělí - pátek
   7:00 - 11:30   a   12:00 - 16:00

sobota, neděle, svátek
   zavřeno

 

 

2011 Městská autobusová doprava Přerov - ARRIVA MORAVA A.S.. 2013 - 2018 - TB
Powered by Joomla 1.7 Templates, read web hosting reviews